x

Yhteystiedot

MERI-LAPIN LUKITUSPALVELU OY

Hahtisaarenkatu 7
94100 KEMI

Liikkeen puhelinnumero ja sähköposti:
0100 86630
info@lukituspalvelu.fi

Henkilökunnan sähköposti:
etunimi.sukunimi@lukituspalvelu.fi

TALOUSHALLINTO

Ostolaskut:
Balance Systems, Anu Hämäläinen
anu.hamalainen@balancesystems.fi
010 8300500

Verkkolaskut:
TE003723114879
Välittäjätunnus: 003701011385
Operaattori: Tieto Oyj

Paperilaskut
Meri-Lapin Lukituspalvelu Oy
Sarjanumero: 27809672
PL872
00019SSC

Mika Moilanen

Toimitusjohtaja

Lukitussuunnittelu, Projektimyynti

mika.moilanen@lukituspalvelu.fi
010 3490710

Turvasuojaajakortti voimassa 10/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Niko Ojala

Turvallisuusasiantuntija

Tarjouslaskenta, projektit, lukitussuunnittelu, elektroniset sekä mekaaniset lukot, markkinointi

niko.ojala@lukituspalvelu.fi
050 421 0737

Turvasuojaajakortti voimassa 02/2023
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Jari Haikara

Lukitusasiantuntija

Asennusmyynti, lukitus, rakennushelat, valvontajärjestelmät, automatiikka, ajoneuvojen lukot

jari.haikara@lukituspalvelu.fi
010 349 0713

Turvasuojaajakortti voimassa 11/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Tomi Ekorre

Lukitusasiantuntija

Asennusmyynti, lukitukset, rakennushelat, valvontajärjestelmät, automatiikka, vaihtolukkopaketit, elektroniset lukostot

tomi.ekorre@lukituspalvelu.fi
010 349 0715

Turvasuojaajakortti voimassa 01/2023
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Miia Karvonen

Myymälävastaava

Tarjouslaskenta, lukitussuunnittelu, elektroniset sekä mekaaniset lukot, markkinointi ja internetsivut

miia.karvonen@lukituspalvelu.fi
010 3490711

Turvasuojaajakortti voimassa 10/2020
Abloy valtuuskortti (Myymälä/myynti)

Heikki Palokangas

Palveluesimies, Turvallisuusvastaava

Asiakkuudet, myynti, markkinointi

heikki.palokangas@lukituspalvelu.fi
050 462 2335

Turvasuojaajakortti voimassa 02/2019

Jarno Karhula

Järjestelmäasiantuntija

Asennusmyynti, suunnittelu, lukitus, rakennushelat, valvontajärjestelmät, automatiikka, elektroniset lukostot, kulunvalvonta, kameravalvontajärjestelmät

jarno.karhula@lukituspalvelu.fi
010 349 0714

Turvasuojaajakortti voimassa 06/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Jimi Moilanen

Lukitusasiantuntija

Asennusmyynti, lukitukset, rakennushelat, Yale Doorman, kyltti kaiverrukset

jimi.moilanen@lukituspalvelu.fi
010 349 0716

Turvasuojaajakortti voimassa 07/2019
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)